W niedzielę 11 października zapraszamy na IV Starachowicką Strzałę w Starachowicach. Rywalizacja wyłącznie na rowerach szosowych odbędzie się w dwóch wyścigach (na dwóch dystansach). Obowiązuje limit uczestników. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów na jednym wyścigu wystartuje maksymalnie 250 osób, w dwóch – maksymalnie 500.

 

 

 

1. ZAPISY INTERNETOWE DO 9 PAŹDZIERNIKA

Polecamy zapisy internetowe, które zamkniemy w piątek 9 października o godzinie 23:59. Link do zapisów znajduje się na oficjalnej stronie imprezy: www.mpszosa.polandbike.pl

2. BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów w Hotelu Europa w Starachowicach będzie czynne:
* 10 października, godz. 15.00 – 20.00
* 11 października, od godz.8.00
Zgłoszenia udziału przyjmowane będą najpóźniej do 30 minut przed startem.

3. STREFA STARTU/METY

Zawodnicy przed wejściem do strefy startowej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Komunikat spikera o możliwości odsłonięcia ust i nosa nastąpi bezpośrednio przed startem. Wstęp do strefy mety będą mieli tylko zawodnicy wjeżdżający na metę. Po przekroczeniu mety należy niezwłocznie opuścić strefę mety.

4. BUFET

Ze względu na obostrzenia zmuszeni jesteśmy zrezygnować z tradycyjnego bufetu na mecie. Każdy po wyścigu w strefie mety otrzyma swój pakiet z posiłkiem. Na trasie zostanie zlokalizowany bufet z wodą i izotonikami w butelkach.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wyposażymy strefy startu/mety i Biura Zawodów w płyny do dezynfekcji rąk.